opony
-->
 

Restauracje Łódź

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Bary   Restauracje   Stołówki   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

Następne »

Chłopskie Jadło

Opis:

informacje: W samym sercu Łodzi na ul. Traugutta 2, przy słynnym deptaku Piotrkowska, swoje podwoje otworzyła najnowsza restauracja sieci Chłopskie Jadło. Od 14 lutego, doskonale znana wielbicielom polskiej kuchni restauracja, zachęcać będzie nie tylko obietnicą wspaniałych doznań kulinarnych, ale także, po raz pierwszy, wnętrzem w odświeżonej stylizacji.

Restauracje sieci Chłopskie Jadło mają już swoją renomę i grono wiernych wielbicieli. Wystrój restauracji, doskonale komponuje się z charakterem serwowanych przez Chłopskie Jadło dań, opartych na autentycznych recepturach dawnej kuchni chłopskiej i ziemiańskiej. W autentycznych wnętrzach dwóch chłopskich izb, ze starym piecem, drewnianymi ławami i łóżkiem, na ścianach pojawiają się błękitne motywy kwiatowe, podobnie jak na szyldzie przed restauracją. Kolor ten wykorzystano także w nowych strojach kelnerskich - haftowanych fartuchach i kamizelkach, ozdobnych koralach i zapaskach. Niezwykle atrakcyjna jest nowa szata graficzna menu, do którego zajrzeć można przez wycięte w drewnianej okładce okienko.

Specjałem restauracji jest szereg tradycyjnych dań polskich, takich jak: Ziobro z wieprza, pierogi ręcznie lepione, bigos, zupa Biełucha, chleby wiejskie własnego wypieku.

W restauracji panuje dobry zwyczaj witania poczęstunkiem z pysznego wiejskiego chleba, aromatycznego smalcu z jabłkiem, czosnkiem i majrankiem oraz prawdziwego wiejskiego twarogu ze szczypiorkiem i czarną solą.

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela: 12:00-24:00
Możliwość zamawiania dań gorących do godziany 24:00

Adres 90-107 ŁódĽ
ul. Traugutta 2
Województwo łódzkie
Telefon (0-42) 632-43-23
E-mail restauracje@chlopskiejadlo.com.pl
www.chlopskiejadlo.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Daniel
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1
Dodane: 2007.09.25


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj