opony
-->
 

Restauracje Łódź

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Bary   Restauracje   Stołówki   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Le LOFT Cafe Restaurant

Opis:

ul. Tymienieckiego 20
90-349 Łódź

Le LOFT to przytulna, nastrojowa restauracja działająca przy centrum szkoleniowym Europrofes, specjalizująca się w organizacji spotkań biznesowych, bankietów oraz imprez specjalnych. Spośród innych lokali gastronomicznych w mieście wyróżnia ją to, że poza możliwością wypicia przepysznej kawy i zjedzenia wyśmienitego posiłku, Le LOFT oferuje swym gościom niezwykłą szansę zapoznania się z twórczością młodych łódzkich artystów.

Ważnym elementem wystroju restauracji są wystawy czasowe zmieniane raz w miesiącu. Tematycznie każda wystawa związana jest z lokalną twórczością. Prezentujemy prace młodych uzdolnionych studentów łódzkich szkół artystycznych, a także znanych i cenionych twórców kojarzonych z miastem.
Oprócz wystaw autorskich, na ścianach Le LOFT pokazujemy także prace nawiązujące do łódzkiej twórczości plastycznej i fotograficznej. Wierzymy, że ekspozycja złożona z fotografii najbardziej znanych łódzkich murali, wytworów street artu, fotorelacji z koncertów lokalnych grup muzycznych, zainteresuje zarówno tych, którzy lubią spędzać czas w miłej atmosferze, jak i entuzjastów tak specyficznej, poprzemysłowej i wciąż jeszcze modernistycznej w swym przekazie łódzkiej twórczości.
Oferta kulturalna Le LOFT zawiera również cykliczne spotkania z łódzkimi artystami, pokazy filmów związanych z miastem i koncerty łódzkich grup muzycznych.

Nasze menu obfituje w przysmaki tradycyjnej polskiej kuchni. Rano (już od 7:30) polecamy wspaniałe zestawy śniadaniowe i zawsze świeże kanapki. Oferujemy także zupy, potrawy lunchowe, sałatki, smaczne desery oraz duży wybór kaw i herbat.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Le LOFT Cafe Restaurant
E-Mail: t.jaworowska@leloft.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 198
Dodane: 2012.01.16
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj