opony
-->
 

Restauracje Łódź

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Bary   Restauracje   Stołówki   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Restauracja "CośDobrego"

Opis:

Restauracja "Coś dobrego" oferuje swoim Gościom regionalne, tradycyjne jadło. Wymagający Goście znajdą w pozycjach menu pyszne, tradycyjne, lane prosto z parującego kotła zupy i kremy, a także z saganka, pieca lub patelki naleśniki, krokiety, mięsiwa, pierogi w różnej postaci oraz surówki i sałaty. A wszystko to w wyjątkowej nazewniczej formie i przygotowaniu.
Wśród naszych dań znajdą Państwo dania regionalne np. naleśnik weselny, który w swoim farszu kryje mięso kury, cukinię, ser, grzyby i sos grzybowy, albo kotlet bity przez Babcię Zosię, czyli filet drobiowy z opiekanymi ziemniakami oraz zestaw surówek. Są też krokiety, kopytka i kluski z dołkiem. A zupy i kremy podajemy kolorowo.
Pozycja menu, która zasługuje na szczególną uwagę naszych Gości, to Pierogi Na Cztery Nogi. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, gdyż każda z form- tak z wody, jak i z pieca- zachwyca smakiem i oryginalnym farszem.
Oczywiście Miłośnicy surówek i sałat znajdą dla Siebie w menu pod nazwą Zdrowo i Surowo interesujące i bogate w smaku propozycje.

Jeśli strzecha, pola, łąki i zapach starego drewna komponują się Państwu z wybornym, swojskim jadłem, to zapraszamy do udziału w uczcie zapewniającej sytość i zadowolenie.

Gwarantujemy Państwu nie tylko świetne jedzenie, ale również ofiarujemy bon z 15% rabatem, do wykorzystania od poniedziałku do czwartku (czas promocji ograniczony).

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Coś Dobrego
E-Mail: cos.dobrego.manufaktura@gmail.com

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 199
Dodane: 2014.07.10
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj